Міхаель Лайтман Кабала. Таємне Вчення. Книга 9 ВНУТРІШНЄ СПОГЛЯДАННЯ ( ІСТАКЛУТ ПНІМІТ ) Коментарі до " Талмуд Есер аСфірот", т. 1

Міхаель Лайтман   Кабала. Таємне Вчення. Книга 9 ВНУТРІШНЄ СПОГЛЯДАННЯ ( ІСТАКЛУТ ПНІМІТ ) Коментарі до " Талмуд Есер аСфірот", т. 1
Модель: електронна книга
Бонусные баллы: 0
Наличие: В наличии
Цена: 0.00грн.
С налогом: 0.00грн.
Количество:  В Корзину
   - или -   

Ця, 9 книга серії «Кабала. Таємне вчення» являє собою конспект занять, підготовлений слухачами бесід, проведених мною за матеріалами книги раббі Йегуди Лейб Алеві Ашлага «Талмуд Есер a Сфірот. Частина 1. Істаклут пніміт» – «Внутрішнє споглядання».

Порядок і назви частин відповідають оригіналу. Не наводиться переклад оригіналу, тому що самі заняття провадились у вигляді вільної бесіди, як вільний виклад тем статей. Унаслідок цього зустрічаються повторення, несподівані переходи з однієї теми на іншу, що загалом властиве бесіді у безпосередньому спілкуванні.

Все творіння є взаємозв'язком Творця з єдиним Його створінням – людиною. Та скільки разів людина повинна це почути, раніше ніж почне усвідомлювати, що мовиться тільки про неї! Причому для кожного необхідний особливий вид пояснень, свій приклад, відповідно до типу його душі. Тому багатослівність почасти виправдана.

Читачеві рекомендується вступити у вільне, спокійне спілкування, пропоноване течією книги, приєднатись до роздумів щодо основ світобудови.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Мы вконтакте
Работает на OpenCart Книжный интернет-магазин kabbooks © 2019 - Designed by Yoocart Free