Міхаель Лайтман Схема світобудови. Книга 2

Міхаель Лайтман   Схема світобудови. Книга 2
Модель: електронна книга
Бонусные баллы: 0
Наличие: В наличии
Цена: 0.00грн.
С налогом: 0.00грн.
Количество:  В Корзину
   - или -   

Не підлягає сумніву те, що людина не здатна жити в нашому світі без певних знань про природу та середовище, що її оточує.
Так само і душа людини не зможе існувати в майбутньому світі (олам аба), якщо не пізнає будову духовних світів та їх дії. Народжуючись на світ, тобто з'являючись у нашому світі, дитина не знає нічого, а всю необхідну для свого існування інформацію отримує від батьків.
Вона існує і розвивається завдяки клопотам батька і матері. Поступово, зростаючи та накопичуючи знання і досвід, дитина вчиться самостійно орієнтуватися в середовищі, що її оточує. Ставши дорослою і навчившись використовувати набуті знання в своїх інтересах, людина виходить з-під батьківської опіки у великий світ.
Подібні стадіїї розвитку – гільгулім (кругооберти) – проходить душа людини до тих пір, доки не удостоюється зрозуміти істинну мудрість Кабали в її абсолютній повноті. Без цього не може душа досягнути повної досконалості. І не те, щоб знання Кабали забезпечувало тільки розвиток душі, але внутрішня природа душі така, що вона не в стані самостійно функціонувати, якщо не отримає певної кількості знань. І її зростання залежить від кількості цих знань.
 

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Мы вконтакте
Работает на OpenCart Книжный интернет-магазин kabbooks © 2019 - Designed by Yoocart Free