КАБАЛА для початківців. ТОМ І. Міхаель Лайтман

КАБАЛА для початківців. ТОМ  І. Міхаель Лайтман
Модель: електронна книга
Бонусные баллы: 0
Наличие: В наличии
Цена: 0.00грн.
С налогом: 0.00грн.
Количество:  В Корзину
   - или -   

Пропонуємо вашій увазі новий навчальний посібник, складений під керівництвом ученого-кабаліста, професора (PhD), керівника Міжнародної академії кабали Міхаеля Лайтмана – наступника класичної кабалістичної школи, що налічує не одну тисячу років. В той же час Міхаель Лайтман веде сучасні дослідження в галузі цієї науки, що отримали інтернаціональне визнання, він є членом Міжнародної Ради мудреців (World Wisdom Council) і цілого ряду інших міжнародних організацій.

При створенні підручника автори вперше зробили спробу системного викладу основних розділів класичної кабали сучасною науковою мовою. Підручник складений на основі матеріалів книг і уроків Міхаеля Лайтмана по даній науці в Міжнародній академії кабали. Підручник забезпечений кресленнями, довідковою інформацією, посиланнями на аудіо- і відеоматеріали уроків і друковані класичні кабалістичні джерела.

Використання викладеного тут наукового матеріалу рекомендується як для самостійних занять, так і як навчальний посібник для слухачів Міжнародної академії кабали, і відкриває можливість для більш поглибленого вивчення оригінальних праць великих кабалістів - "Книга Зоар", "Вчення Десяти Сфірот" й інших. 

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Мы вконтакте
Работает на OpenCart Книжный интернет-магазин kabbooks © 2019 - Designed by Yoocart Free