Міхаель Лайтман. Таємний зміст Біблії

Модель: електронна брошура
Бонусные баллы: 0
Наличие: В наличии
Цена: 0.00грн.
С налогом: 0.00грн.
Количество:  В Корзину
   - или -   

Уявіть собі наш всесвіт: нескінченна кількість галактик, зірок, світів... А тепер уявіть, що всесвіт, що існує у певному об’ємі, ми з нього забираємо. Як можна уявити собі порожнечу, що з'явилася, коли немає в ній нічого, що б дало основу для її виміру, опису?

Адже усі явища ми сприймаємо у часі, у певному місці, у русі. Якщо зупинити рух, припиниться наше життя. Ми не можемо уявити собі щось абсолютно нерухоме, зупинене у часі, що не має об’єму.

Але в духовному світі немає ні тіл, ні часу, ні простору. Отже, духовне — немає ніякого зв'язку з нашими уявленнями, нашою будовою, нашою природою, нашими відчуттями, і немає в нашому лексиконі слів, щоб виразити ці поняття.

Що ж тоді вивчає Кабала і для чого? Як же ми тоді взагалі можемо говорити про «це» - те,  чого не можемо собі уявити? Якщо ми зовсім не уявляємо собі духовне і, незважаючи на всю фантазію, не можемо його уявити, то як ми можемо зрозуміти те, що написане у кабалістичних книгах?

Духовний світ ніби проходить, не торкаючись наших відчуттів, не сприймається на дотик нами. Але ось він тут! І хоча ми не можемо уявити собі світ, що не має простору, часу, руху, все ж таки ми повинні прийняти, що нічого цього в духовному світі немає.

Оставить отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Мы вконтакте
Работает на OpenCart Книжный интернет-магазин kabbooks © 2019 - Designed by Yoocart Free