Про книгарню кабалістичної літератури «kabbooks.in.ua»

У книгарні кабалістичної літератури «kabbooks.in.ua» представлені навчальні матеріали Міжнародної академії кабали https://kabacademy.com/ випущені видавництвом Laitman Kabbalah Publishers [Лайтман Кабала Паблішерз].

Усі навчальні матеріали Міжнародної академії кабали ґрунтуються на оригінальних текстах каббалістів.

З питаннями Ви можете звертатися за телефонами:

  • +380688545297
  • +380660267687


А також писати на e-mail: support@kabbooks.in.ua


Також ви можете оформити замовлення та доставку книг з кабали в наших регіональних книгарнях:

Ізраїль, Європа, Близький Схід: https://books.kab.co.il/ru/

Країни СНД та Балтії: https://kbooks.ru/

Німеччина: https://www.kabbalabuch.info/produktkategorie/book-russian/

Америка, Австралія, Азія: https://www.kabbalahbooks.info/


Пропонуємо вашій увазі друковані та електронні книги наступних авторів:

МИХАЕЛЬ ЛАЙТМАН

Автором більшості книг, розміщених на нашому сайті, є Міхаель Лайтман. Він народився і виріс у сім’ї лікарів, займався науково-дослідною практикою в галузі медичної біокібернетики, захистив дисертацію з філософії.

Ставши послідовником великих кабалістів Баруха Ашлага та Бааль Сулама, Міхаель Лайтман щодня дає уроки з кабали тисячам своїх учнів по всьому світу в режимі онлайн.

Міхаель Лайтман написав понад 40 книг по кабалі, які розкривають сучасному людству стародавні знання про сенс життя, про перехід суспільства суперництва та конкуренції до нової форми взаємин між людьми та методику реалізації цього завдання.

Міхаель Лайтман веде особистий блог, який коментує події, що відбуваються в світі, і бере участь у теле-радіо передачах, пояснюючи шляхи вирішення проблем, що стоять перед людством.


ЙЕГУДА АШЛАГ [Бааль Сулам] 1886-1953

Отримав ім’я Бааль Сулам — «Господар драбини» — за назвою свого коментаря «Сулам» [«Драбина»] на Книгу Зогар, — засновник сучасної кабали, автор цілого ряду книг і статей, які використовуються в якості навчальних підручників з кабали. Його фундаментальна праця в 6 томах «Навчання Десяти Сфірот» — основний сучасний підручник з кабали, у якому упорядкував всі записи АРІ і інших кабалістів минулого. Бааль Сулам склав свою працю, строго дотримуючись всіх канонів академічного підручника: там є список контрольних запитань і відповідей для самоперевірки, словник визначень, термінів і основних понять, алфавітний покажчик та посилання на письмові джерела.

Книги та статті Бааль Сулама видані і видаються на багатьох мовах. Він присвятив усе своє життя поширенню кабали і, залишивши після себе безцінний матеріал, у якому викладена вся сучасна кабалістична методика.


БАРУХ ШАЛОМ ОЛЕВІ АШЛАГ [РАБАШ] 1906-1991

Кабаліст, учень і наступник вчення свого батька, кабаліста Бааль Сулама. Присвятив своє життя роз’ясненню та поширенню методики вивчення кабали по Бааль Суламу у вигляді, доступному для розуміння та вивчення сучасним поколінням.

Автор книжок, статей і листів, які пояснюють внутрішній зміст книжок з кабали і пояснюють методику вивчення кабали. Згодом із його статей було складено п’ятитомник (на івриті) «Шлавей Сулам». Його книги, поряд з книгами Бааль Сулама, використовуються групами, що сьогодні вивчають каббалу по всьому світу, як унікальні навчальні підручники. Вперше в історії кабала була описана у зрозумілому та застосовному на практиці вигляді, з докладним описом етапів духовного шляху людини.


СЕМЕН ВИНОКУР

Автор і ведучий серії передач з Міхаелем Лайтманом «Таємниці Вічної Книги», письменник, сценарист, кінорежисер і продюсер понад вісімдесят документальних та художніх фільмів, лауреат премій та нагород 12 міжнародних фестивалів за найкращі документальні фільми. Володар призу Ізраїльської академії кіно за найкращий сценарій ігрового фільму.